|
Написао Модератор
|
|
среда, 23 децембар 2009 22:46 |
|
Ових дана Дирекција за изградњу града Стара Пазова врши неопходне радове на побољшању грејања у нашој школи. Наиме превремени зимски распуст се користи да би се заменили дотрајали вентили и извршиле најнеопходније поправке у котларници.
Иначе школа као енергент користи гас а у потпуности је опремљена и технички оспособљена да се користи и нафта. Прошле зиме школа је била принуђена у недостатку гаса да користи нафту.
Надамо се да ове грејне сезоне школа неће бити принуђена да користи тај скупи енергент. |
|
Последње ажурирано среда, 30 децембар 2009 20:13 |
|
|
Написао Модератор
|
|
петак, 18 децембар 2009 11:15 |
|
Превремени зимски распуст ове школске године биће, практично, за време првог полугодишта а не као што је било уобичајено између првог и другог полугодишта. За време распуста, с обзиром да је недозвољено масовно окупљање, биће одржане само консултације из допунске и додатне наставе да би се ученицима омогућило да поправе оцене кад крену поново у школу а и школска такмичења крећу већ од фебруара месеца.
СЛИКЕ |
|
Последње ажурирано субота, 09 јануар 2010 17:07 |
|
Ванредни распуст - превремени |
|
|
|
|
Написао Модератор
|
|
уторак, 15 децембар 2009 21:22 |
|
Настава у првом полугодишту биће прекинута у петак 18.XII т.г.одлуком Покрајинског секретаријата АП Војводине а на предлог Министарства просвете Републике Србије. Наиме, због могућег ширења грипа А Х1Н1 на ученичку популацију, настава у првом полугодишту биће прекинута три дана пре редовног завршетка. На тај начин наша школа, као и друге школе на територији Војводине, неће одржати наставу укупно седам дана. Први прекид због грипа био је четири дана што са ова три дана чини укупно седам дана. Ти наставни дани биће делом надокнађени од 11. до 16. јануара 2010.године. Детаљније овде. |
|
Последње ажурирано среда, 16 децембар 2009 17:19 |
|
|
|
|
|
|
Страна 250 од 251 |