|
Написао Модератор
|
|
понедељак, 25 фебруар 2013 21:46 |
|
ХУМАНИТАРНА ЖУРКА
У суботу, 23.02.3012. године, у фискултурној сали наше школе, одржана је хуманитарна журка. Добро расположење и добра музика гарантовали су незабораван провод. „Пинкијевцима“ су се придружили и њихови другари из ОШ „Симеон Араницки“ и ОШ „Херој Јанко Чмелик“. Наши ученици су још једном показали способност за добру организацију, о чему најбоље сведоче задовољна и насмејана лица оних који су присуствовали журци. Хуманитарну журку је организовао Ученички парламент, а сав приход, прикупљен од продаје улазница и пића, биће намењен за помоћ нашем ученику коме предстоји операција у иностранству.

|
|
|
Написао Модератор
|
|
четвртак, 31 јануар 2013 18:28 |
|
Активностима ученичког парламента нема краја. Осмишљене идеје младих спроведена у дело. Од прикупљеног новца за журку коју су организовали сами ученици купљене су три професионалне одбојкашке лопте. ПРОЧИТАЈТЕ ВИШЕ У ПРИЛОГУ!

|
|
Последње ажурирано четвртак, 31 јануар 2013 18:35 |
|
ЖУРКА 2012. - ДОБАР ПРОВОД ПРЕД НОВУ 2013. |
|
|
|
|
Написао Модератор
|
|
понедељак, 17 децембар 2012 19:22 |
|
У суботу, 15.12.2012. године, у просторијама Соколског дома, ученици VI, VII и VIII разреда имали су предновогодишњу журку. Сви су били добро расположени, што је, заједно са добром музиком, гарантовало незабораван провод. Наше ђаке је посетио и Деда Мраз, који је, оне најсрећније обрадовао поклонима.
|
|
Последње ажурирано понедељак, 17 децембар 2012 20:54 |
|
Опширније...
|
|
|
|
|
|
|
Страна 3 од 7 |