Главни мени
Кутак за ученике
Корисни линкови
| Одбојкашице 3. место на међуокружном такмичењу |
|
|
|
| Написао Moderator 2 |
| петак, 14 март 2025 19:35 |
|
Наше одбојкашице нису успеле да понове прошлогодишњи успех пласманом на међуокружно такмичење. У полуфиналу су изгубиле од, како ће се испоставити, победника турнира, јаке екипе из Сремске Митровице. Треће место у Срему избориле су Анђела и Дуња Ракић, Кристина Котур, Анастасија Арсеновић, Дуња Цаковић, Ања Вулић, Анђела Вуковић, Мила Шебез, Маша Богдановић, Софија Младеновић и Ива Гудурић. Честитамо на постигнутом резултату.
Актив наставника физичког васпитања |
Календар
Бројач посета







![]() | Данас | 14157 |
![]() | Јуче | 12763 |
![]() | Ове недеље | 53557 |
![]() | Прошле недеље | 68803 |
![]() | Овог месеца | 159463 |
![]() | Прошлог месеца | 263673 |
![]() | Укупно | 0 |
На мрежи: 162
Ваш ИП: 18.97.14.84
,
Сада је: јун 17, 2026
Ваш ИП: 18.97.14.84
,
Сада је: јун 17, 2026













