Главни мени
Кутак за ученике
Корисни линкови
| Прваци посетили галерију |
|
|
|
| Написао Moderator 2 |
| понедељак, 16 мај 2022 18:10 |
|
Ученици првог разреда у пратњи својих учитеља, дана 12.5.2022. посетили су Галерију Центра за културу ,,Мира Бртка". Ученике је дочекао директор Центра за културу и представио слике академских сликара: Станковић Ненада и Илић Драгана - Ди Вога. На сликама ученици су могли да примете различите облике, материјале, површине као и делове дана. Кроз различите мултидисциплинеарне садржаје, ученици су поновили о понашању у саобраћају (прелазак улице на семафору и без семафора), правила лепог понашања, као и промена у природи која настају у пролеће. Стечена знања из предмета: свет око нас, српски језик и ликовна култура у учионици, ученици су применили данас на примерима из окружења и околине. ![]() ![]() ![]() ![]() Учитељи првог разреда: Катица Вранић, Татјана Вереш, Лазар Митровић и Зорана Којадиновић |
Календар
Бројач посета







![]() | Данас | 8501 |
![]() | Јуче | 14484 |
![]() | Ове недеље | 48376 |
![]() | Прошле недеље | 77622 |
![]() | Овог месеца | 168291 |
![]() | Прошлог месеца | 263673 |
![]() | Укупно | 0 |
Ваш ИП: 18.97.14.80
,
Сада је: јун 18, 2026

















