Главни мени
Кутак за ученике
Корисни линкови
| Ученици 1-1 поново у библиотеци |
|
|
|
| Написао Moderator 2 |
| петак, 19 новембар 2021 18:22 |
|
Чини нам се да се ученицима 1-1 одељења свидео амбијент школске библиотеке јер су се одлучили за још једну посету. Школску библиотеку су посетили ученици 1-1 одељења 15. новембра 2021. године у пратњи учитељице Катице Вранић. Ученици су уживали у причи о Амелији Ерхарт коју је прочитала библиотекарка. Ученици су сазнали да је Амелија била авијатичарка и прва жена која је облетела свет. Након приче која има за циљ да поручи да не треба одустајати од својих снова, ученици су открили своје снове и надања чиме ће се бавити „кад порасту“. Нама само преостаје да им пожелимо да остваре своје снове и да буду срећни на том путу остваривања.
Ирена Стојшић, библиотекар |
Календар
Бројач посета







![]() | Данас | 8363 |
![]() | Јуче | 14484 |
![]() | Ове недеље | 48238 |
![]() | Прошле недеље | 77622 |
![]() | Овог месеца | 168153 |
![]() | Прошлог месеца | 263673 |
![]() | Укупно | 0 |
На мрежи: 150
Ваш ИП: 18.97.14.80
,
Сада је: јун 18, 2026
Ваш ИП: 18.97.14.80
,
Сада је: јун 18, 2026














