Главни мени
Кутак за ученике
Корисни линкови
| Нови састав Ученичког парламента |
|
|
|
| Написао Moderator 2 |
| субота, 09 октобар 2021 13:18 |
|
И ове школске године, Развојним планом школе и Годишњим програмом школе, планирано је формирање Ученичког парламента. Ученички парламент је мини варијанта праве скупштине, у којој представници ученика учествују у решавању неких питања у својој школи. Ученички парламент чине по два представника из сваког одељења VII и VIII разреда.
Председник Ученичког парламента за текућу 2021/2022. школску годину у нашој школи је Ксенија Радивојевић, 8-3 одељење.
Ученички парламент је састављен од ученика: 7-1 - Миња Кнежевић и Вања Медвеђ 7-2 - Вукашин Боровац и Милан Блануша 7-3 - Сергеј Лазовић и Мила Рајшић 7-4 - Елена Мандић и Милица Фабри 8-1 - Теодора Живић и Данило Допуђа 8-2 - Сара Милојевић и Зоран Божичковић 8-3 - Николина Петровић и Ксенија Радивојевић
Руководство Ученичког парламента:
1. Ксенија Радивојевић 8-3, председник 2. Сергеј Лазовић 7-3, секретар 3. Теодора Живић, 8-1, записничар
Представници Ученичког парламента у Школском одбору су: 1. Ксенија Радивојевић 8-3 2. Сергеј Лазовић 7-3
Задужени наставници за рад Ученичког парламента: Марина Фент, наставница енглеског језика и Бранислав Мојовић, наставник физичког и здравственог васпитања. |
Календар
Бројач посета







![]() | Данас | 4975 |
![]() | Јуче | 12763 |
![]() | Ове недеље | 30366 |
![]() | Прошле недеље | 77622 |
![]() | Овог месеца | 150281 |
![]() | Прошлог месеца | 263673 |
![]() | Укупно | 0 |
Ваш ИП: 18.97.9.172
,
Сада је: јун 17, 2026













