|
Tакмичење из енглеског и немачког језика у организацији немачко-аустријског културно -едукативног центра Willkommen |
|
|
|
|
Написао Moderator 2
|
|
понедељак, 21 мај 2018 06:23 |
У нашој школи је данас (19.5.2018.) било одржано такмичење из енглеског и немачког језика у организацији немачко-аустријског културно -едукативног центра Willkommen. Наша школа је тако постала партнер у пројекту ,,Знањем кроз Европу''.
На такмичењу су учествовали ученици четвртог, петог, шестог и седмог разреда, који су са радошћу прихватили да учествују на овом такмичењу и да тестирају своје знање страних језика. Најбоље пласирани учесници освајају путовање у Беч, поред њих и учесници који остваре запажене резултате биће награђени књигама, часописима и речницима на енглеском и немачком. Резултати се очекују за 15 дана и ми се надамо да ће међу нашим ученицима бити добитника ових лепих награда.
Наставница енглеског Јованка Петричевић Наставница немачког Татјана Табаковић Наставница енглеског Сања Раковић |