|
Написао Moderator 2
|
|
уторак, 02 октобар 2018 05:24 |
|
У недељу 30. септембра 2018 године у Инђији одржано је школско првенство Војводине у каратеу. Нашу школу представљали су Екатерина Сакса 4-4, АњаБаталов 4-1, Теодора Кресоја 3-2 у катама и Марко Блануша 6-3, Сара Алексић 7-4, Зоран Божичковић 5-2 и Огњен Балаж 5-2 у борбама. Велики успех остварили су Марко Блануша освојивши прво место у својој конкуренцији a Зоран Божичковић треће место.Обојица су остварили директан пласман на државно школско првенство које ће се одржати у Панчеву наредне године. Овим путем захваљујемо се и Марковом и Зорановом тренеру Нинку Војновићу као и карете клубу Фронт из Старе Пазове у коме момци тренирају.
Б.Мојовић |
|
|
Полудневни излет у Нови Сад |
|
|
|
|
Написао Moderator 2
|
|
уторак, 02 октобар 2018 05:20 |
|
Ученици Пинки школе ишли су 27.09.2018.год. на полудневни излет у Нови Сад.Том приликом су обишли Природњачки музеј, МУЗЕЈ Војводине ,планетарним са опсерваторија.Посматрали су Сатурн кроз телесном, уживали у лепом времену и дружили се.
Реализатор М.Вранић Б. Жига |
|
ПРОЈЕКАТ “ОСНОВИ БЕЗБЕДНОСТИ ДЕЦЕ” |
|
|
|
|
Написао Moderator 2
|
|
понедељак, 01 октобар 2018 06:20 |
|
У току месеца септембра у сарадњи са Министарством унутрашњих послова и Министарства просвете,науке и технолошког развоја у оквиру пројекта “Основи безбедности деце’’ одржано је предавања на тему “Полиција у служби грађана”. Ученици су имали прилику да се упознају са пословима које обавља полицајац,чиме се баве” школски полицајци”,који су делови униформе,опреме и возила које се користе, као и то како треба да се понашају у школи и ван ње,да не би угрозили сопствену безбедност и безбедност других..Предавању су присуствовали ученици 4.и 6.разреда. Циљ овог програма је стицање нових и унапређивање постојећих знања,вештина,и ставова ради подизања безбедоносне културе ученика.
Биљана Арсић |
|
|
|
|
|
|
Страна 333 од 721 |