|
|
|
ПОПУЊАВАЊЕ ЛИСТЕ ЖЕЉА ЗА УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ |
|
|
|
|
Написао Модератор
|
|
уторак, 25 јун 2013 14:50 |
|
У среду, 26.јуна 2013. године од 8 до 12 сати, ученици осмог разреда наше школе треба да попуне листу жеља за упис у средњу школу. Листу жеља попуњавају са одељењским старешином. За што сигурнији упис у жељени смер и жељену школу, потребно је написати што више РЕАЛНИХ жеља и то по редоследу од највеће ка мање привлачним занимањима. Да би били што реалнији, узмите у обзир ваш успех и број потребних бодова у претходним годинама. На тај начин већe су шансе да се упишете у школу у коју највише желите. НАПОМЕНА: Треба имати у виду да је ове школске године максималан број бодова 60 а не 100 колико је раније било (због поништавања резултата тестирања на завршном испиту). Календар за упис у средњу школу остаје без промена.
|
|
Последње ажурирано уторак, 25 јун 2013 21:51 |
|
УПИС У СРЕДЊУ ШКОЛУ НА ОСНОВУ УСПЕХА ОД ШЕСТОГ ДО ОСМОГ РАЗРЕДА |
|
|
|
|
Написао Модератор
|
|
понедељак, 24 јун 2013 18:13 |
Информације за ученике, њихове родитељи и наставнике од 24.јуна 2013. из Министарства просвете, науке и технолошког развоја:
Резултати полагања тестова из српског језика и математике на ЗАВРШНОМ ИСПИТУ се неће узимати у обзир приликом уписа у средњу школу. Ученици ће се рангирати према успеху од шестог до осмог разреда и резултатима на такмичењима. Одлуку је данас донела Републичка испитна комисија. ОДЛУКУ РЕПУБЛИЧКЕ КОМИСИЈЕ МОЖЕТЕ ПРОЧИТАТИ ОВДЕ! |
|
Последње ажурирано понедељак, 24 јун 2013 18:50 |
|
|
|
|
|
|
Страна 636 од 761 |