|
Написао Moderator 2
|
|
среда, 25 фебруар 2015 07:57 |
У суботу, 21.02.2015. је, у просторијама школе, одржана још једна журка. Уз поделу задужења и добру музику, ученици од шестог до осмог разреда су се лепо дружили и добро забавили. Ученички парламент, који је иницијатор журке, задовољан је јер је све протекло у најбољем реду а прикупило се око девет хиљада динара. Зарада је наменска и утрошиће се за куповину планираних ствари и тиме допринети побољшању естетско-хигијенског изгледа школе.
|
|
Опширније...
|
|
Написао Moderator 2
|
|
петак, 20 фебруар 2015 14:04 |
|

J ЖУРКА У ШКОЛИ - у суботу 21. фебруара
у великој учионици дворишне зграде J
J ОРГАНИЗАТОР ЖУРКЕ ЈЕ УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ J
|
|
Последње ажурирано субота, 21 фебруар 2015 08:25 |
|
Опширније...
|